Przeniesienie programu Besti@ na nowy Serwer SQL 2017

Urzędy, które używają programu Besti@ i SJO Besti@ zobowiązane są wykonać migrację do nowej wersji platformy bazodanowej.

CERT.GOV.PL – Rządowy Zespół Reagowania na Incydenty Komputerowe oraz Ministerstwo Finansów rekomendują przejście na platformy, do których jest oferowane wsparcie techniczne oraz aktualizacje bezpieczeństwa.

W związku z powyższym autor programu Besti@ przestaje, z końcem roku 2019, wspierać oprogramowanie bazujące na platformach bazodanowych w wersjach niższych niż 2012 SP4.

Jeżeli Posiadacie Państwo program Besti@ lub SJO Besti@ oraz po zalogowaniu otrzymywany jest komunikat “Aktualnie Twój system nie spełnia minimalnych wymagań”, należy jak najszybciej wykonać migrację bazy danych do najnowszej wersji. W przeciwnym wypadku oprogramowanie jest bardziej narażone i bardziej podatne na zagrożenia związane z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

 

Oferujemy pomoc przy aktualizacji programu Besti@ wraz z platformą bazodanową do najnowszej wersji SQL 2017 posiadającej aktualnie wsparcie techniczne Microsoft do dnia 12.10.2027.

Zadzwoń już dzisiaj i umów termin wykonania aktualizacji platformy bazodanowej przed końcem roku 2019. Telefon: 533 009 833 lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

Urzędy pracujące dotychczas bez oddzielnego serwera a posiadające całe oprogramowanie na jednym komputerze mogą przenieść bazę danych programu Besti@ na nowy komputer, który będzie pełnił rolę serwera. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać jednoczesny dostęp do programu Besti@ z kilku komputerów w Urzędzie oraz zabezpieczyć bazę danych przed jej utratą wykonując automatyczne cykliczne kopie bezpieczeństwa.

Zastosowane rozwiązanie pozwala również zaktualizować platformę bazodanową do najnowszej wersji 2017 otrzymującej aktualnie wsparcie techniczne Microsoft do dnia 12.10.2027 r.

Zadzwoń już dzisiaj i umów termin wykonania przeniesienia bazy danych przed końcem roku 2019. Telefon: 533 009 833 lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.